CroComp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroComp

Hrvatski forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Koji je bolji Eminem ili 50cent

Go down 
5 posters

Koji je bolji
a)Eminem
Koji je bolji Eminem ili 50cent Vote_lcap80%Koji je bolji Eminem ili 50cent Vote_rcap
 80% [ 4 ]
b)50cent
Koji je bolji Eminem ili 50cent Vote_lcap20%Koji je bolji Eminem ili 50cent Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Ukupno glasova : 5
 

Autor/icaPoruka
JoJo
Glavni Administrator
Glavni Administrator
JoJo


Broj postova : 242
Age : 1030
Lokacija : Hrvatska
Job/hobbies : ....
Registration date : 17.07.2008

Koji je bolji Eminem ili 50cent Empty
PostajNaslov: Koji je bolji Eminem ili 50cent   Koji je bolji Eminem ili 50cent Icon_miniposted03.08.08 15:56

Eminem ili 50 cent
[Vrh] Go down
https://crocomp.forumcroatian.com
Marijo
Moderator
Moderator
Marijo


Broj postova : 101
Age : 33
Lokacija : Požega
Job/hobbies : Music
Humor : Ne
Registration date : 04.08.2008

Koji je bolji Eminem ili 50cent Empty
PostajNaslov: Re: Koji je bolji Eminem ili 50cent   Koji je bolji Eminem ili 50cent Icon_miniposted04.08.08 22:42

eminem je nrmalan pjevač naspram 50 cent onaj samo pokazuje one svoje mišiće,golotinja u spotovima previše komercijalan.Eminem RULES.
[Vrh] Go down
Hitman
Pomoćni administrator
Pomoćni administrator
Hitman


Broj postova : 101
Age : 34
Lokacija : Hrvatska
Job/hobbies : Ševa
Registration date : 19.07.2008

Koji je bolji Eminem ili 50cent Empty
PostajNaslov: Re: Koji je bolji Eminem ili 50cent   Koji je bolji Eminem ili 50cent Icon_miniposted04.08.08 23:15

Obadva su komercijala.Rade to samo zbog love...eminem možda baš i ne al je sve to isto...
[Vrh] Go down
JoJo
Glavni Administrator
Glavni Administrator
JoJo


Broj postova : 242
Age : 1030
Lokacija : Hrvatska
Job/hobbies : ....
Registration date : 17.07.2008

Koji je bolji Eminem ili 50cent Empty
PostajNaslov: Re: Koji je bolji Eminem ili 50cent   Koji je bolji Eminem ili 50cent Icon_miniposted05.08.08 13:46

ne bi se složio hitman,eminem nije komercijala on novac daje u humanitarne svrhe,a ne 50 cent on ima eliku vilu lovu drži kod sebe škrtac,a eminem ima najobičniju kuću,malo bolji auto,...živi ormalno ko i drugi,a ima više love od njih,mrzi se bahatiti s lovom kao 50 cent,pjeva rap zato što on to voli,a ne zbog novca,novac igra malu ulogu u tome,a to se čuje i po pjesmama.
Pročitao sam "Eminem talking"i pogledao "8 mile",znam skoro sve o njemu!
[Vrh] Go down
https://crocomp.forumcroatian.com
Buggy
Početnik
Početnik
Buggy


Broj postova : 10
Age : 29
Lokacija : boli te
Job/hobbies : ...
Humor : ne___
Registration date : 04.08.2008

Koji je bolji Eminem ili 50cent Empty
PostajNaslov: Re: Koji je bolji Eminem ili 50cent   Koji je bolji Eminem ili 50cent Icon_miniposted06.08.08 21:52

EMINEM!!!!4EVER
[Vrh] Go down
JoJo
Glavni Administrator
Glavni Administrator
JoJo


Broj postova : 242
Age : 1030
Lokacija : Hrvatska
Job/hobbies : ....
Registration date : 17.07.2008

Koji je bolji Eminem ili 50cent Empty
PostajNaslov: Re: Koji je bolji Eminem ili 50cent   Koji je bolji Eminem ili 50cent Icon_miniposted07.08.08 0:44

Ja ovako mislim...50 centa slušaju klinci koji se furaju na neke "gangstere",a ni ne znaju uopće šta ta riječ "gangster"znaći.
50 cent je po mom mišljenju jedan obični sponzoraš koji samo pjeva zbog para...njegove pjesme su meni za ku**c,sve su u nekom gangsta stilu,stalno se preserava,sere,a spotovi da ne govorim,spotovi su mu jad i bjeda,blago rećeno govno!
E,a Eminem,njegove pjesme treba razumjet,neke su mu za zajebanciju,a neke su ozbiljne koje treba dublje shvatit i razumjet,Eminem će uvjek imat svoje obožavatelje koji ga razumiju i poštuju(ja),a 50 cent će i dalje ostati idol malim nedozrelim klincima koji su si umislili da su gangsteri...
[Vrh] Go down
https://crocomp.forumcroatian.com
stef_mrcina
Početnik
Početnik
stef_mrcina


Broj postova : 27
Age : 32
Lokacija : U ofsajdu
Job/hobbies : Uzivam
Humor : Bas sam kul
Registration date : 06.08.2008

Koji je bolji Eminem ili 50cent Empty
PostajNaslov: Re: Koji je bolji Eminem ili 50cent   Koji je bolji Eminem ili 50cent Icon_miniposted07.08.08 2:22

Eminem u najboljim danima je bolji od 50 centa u najboljim danima...

Trenutno je 50 cent bolji jer je Eminem nazalost propao :/
[Vrh] Go down
http://www.taklja.com
JoJo
Glavni Administrator
Glavni Administrator
JoJo


Broj postova : 242
Age : 1030
Lokacija : Hrvatska
Job/hobbies : ....
Registration date : 17.07.2008

Koji je bolji Eminem ili 50cent Empty
PostajNaslov: Re: Koji je bolji Eminem ili 50cent   Koji je bolji Eminem ili 50cent Icon_miniposted07.08.08 2:29

Propao?Ne bih rekao!Ne možeš reć da je 50 cent bolji,on je možda popularniji u ovom trenutku od eminema,ali eminem ima svoje obožavatelje vjećno,a kada jednog dana,a to je vjerovatno vrlo uskoro,50 cent propadne,svi će ga zaboravit ko zadnje govno,doć će još puno takvih u tom stilu-gangsta stilu-a eminem on je poseban zato će on uvijek i kad umre imat obožavatelje!
[Vrh] Go down
https://crocomp.forumcroatian.com
stef_mrcina
Početnik
Početnik
stef_mrcina


Broj postova : 27
Age : 32
Lokacija : U ofsajdu
Job/hobbies : Uzivam
Humor : Bas sam kul
Registration date : 06.08.2008

Koji je bolji Eminem ili 50cent Empty
PostajNaslov: Re: Koji je bolji Eminem ili 50cent   Koji je bolji Eminem ili 50cent Icon_miniposted07.08.08 2:40

Ma citao sam nesto da je Eminem zapustio se,poprilicno udebljao i da je prestao repat,zato sam rekao da je trenutno bolji 50 cent sto i je jer ovoga prakticki nema na sceni.

50 centa nikad nisam volio ali sam rekao realno Wink
[Vrh] Go down
http://www.taklja.com
JoJo
Glavni Administrator
Glavni Administrator
JoJo


Broj postova : 242
Age : 1030
Lokacija : Hrvatska
Job/hobbies : ....
Registration date : 17.07.2008

Koji je bolji Eminem ili 50cent Empty
PostajNaslov: Re: Koji je bolji Eminem ili 50cent   Koji je bolji Eminem ili 50cent Icon_miniposted07.08.08 2:46

da čuo sam da je EMINEM pao u depresiju...je**ga.A to da je 50 cent bolji,ne nije istina da je bolji nego je popularniji možda,al vidjet ćete kada 50 cent propadne niko ga se neće ni sjećat,jer takvih repera kao što je 50 cent ima na tisuće,a EMINEM je poseban.Uostalom da nije bilo eminema nebi bilo ni 50 cebta,jer ga je eminem uveo u hip-hop 50 cent bi mu trebo bit zahvalan.
Ja još uvijek držim da je EMINEM bolji i uvjek će bit bezobzira na sve.
Biti popularan i biti bolji-to je velika razlika!
Ja još uvjek držim do toga da je EMINEM najbolji bio i bit će!
[Vrh] Go down
https://crocomp.forumcroatian.com
Sponsored content





Koji je bolji Eminem ili 50cent Empty
PostajNaslov: Re: Koji je bolji Eminem ili 50cent   Koji je bolji Eminem ili 50cent Icon_miniposted

[Vrh] Go down
 
Koji je bolji Eminem ili 50cent
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Najbolji film koji sam gledao...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CroComp :: Forum :: Glazba-
Forum(o)Bir: